İletişim : 0 506 466 23 12
İtfaiye Araçları İmalatı

İtfaiye Arazöz Araçları

Arazöz

 

Uzun yıllardır, İtfaiye aracı, hidrolik merdivenli itfaiye aracı, dar alan araözü, portatif merdivenli İtfaiye arazöz araçlarının imalat, bakım ve onarımlarını yapmaktayız.


 

Hidrolik merdivenli itfaiye araçları, yangın söndürme ve kurtarma operasyonlarında kullanılan özel itfaiye araçlarıdır. Bu araçlar, genellikle yangına yüksek yerlere ulaşma, insanları tahliye etme ve yangınla mücadelede farklı ihtiyaçları karşılamak için kullanılır. Hidrolik merdivenler, yüksek binalardaki yangınlara müdahale etmek veya ağaçlardan kurtarma operasyonları gibi yüksek yerlere ulaşmak için kullanılır.


Bu araçların en belirgin özelliği, hidrolik sistemlerle kontrol edilen uzun ve teleskopik merdivenleridir. Bu merdivenler, yüksek binalara veya ağaçlara erişim sağlar. Genellikle 30 metreye kadar ulaşabilen merdivenler bulunur. Bu araçlar, yangınla mücadelede suyun yüksek yerlere taşınmasını sağlamak için su pompalarına sahip olabilir.


itfaiye aracı,itfaiye araçları,arazöz,itfaiye aracı tamiri, merdivenli itfaiye, portatif itfaiye,itfaiye aracı imalatcıları, hidrolik merdivenli itfaiye aracı, itfaiye aracı tamiri, itfaiye aracı bakım ve onarımı, itfaiye arazöz, itfaiye aracı yenilemesi, belediye hizmet araçları, belediye itfaiye
araçları, satılık itfaiye araçları, ikinci el itfaiye aracı, seyyar merdivenli itfaiye aracı, dar alan itfaiyesi, dar alan arazözü,arazöz